گروه بازرگانی باویس
شنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید اینترنتی ريل ساچمه ای

خرید اینترنتی ريل ساچمه ای

خرید اینترنتی ريل ساچمه ای روشی ارزان و راحت برای پیدا کردن ریل مورد نیاز خود در کمترین زمان ممکن است. شما مشتریان عزیز میتوانید با مراجعه به سایت¬های فروش آنلاین کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

ريل ساچمه ای

ريل ساچمه ای چیست؟

ریل های ساچمه ای این روزها یک عضو حیاتی در صنعت یراق کابینت به حساب می¬آید. بعد از اینکه مردم با کاربردهای این ریل¬ها و مزایای آن نسبت به ریل¬های قدیمی و ساده آگاه شدند، ریل¬های ساچمه¬ای به سرعت جای خود را در بازار پیدا کردند و محبوب شدند.
این ریل¬ها در ساختار خود، شامل چند تیکه با طول یکسان اما عرض متفاوت هستند که بسته به کارکردی که از آنها انتظار دارید، باید اندازه¬ی مناسب خود را انتخاب کنید.
این تیکه¬ها با یک سری ساچمه¬ی ریز که به حرکت آن کمک میکنند، به تیکه¬ی بزرگتر متصل شده¬اند. روی بدنه¬ی آن نیز یک سری جای پیچ وجود دارد که میتوانید برای وصل کردن آن به محل نصب کشو و چهارچوب کشو ریل را استفاده کنید. در ادامه سعی می¬کنیم روشی ساده برای نصب این ریل به شما عزیزان ارائه دهیم.

ريل ساچمه ای

شیوه نصب ريل ساچمه ای

برای نصب ریل¬های ساچمه¬ای ابتدا نیاز دارید تیکه¬ی بزرگتر ریل را از بقیه¬ی آن جدا کنید.
سپس آن را در محل نصب کشو قرار داده و جای آن را تنظیم کنید. حالا با مداد یا وسیله¬ی دیگری محل پیچ¬های آن را علامت بزنید و قطعه را کنار بگذارید.
حالا نوبت سوراخ کردن جای پیچ¬ها در دوطرف وسیله است. بعد از ایجاد سوراخ¬ها، قطعه¬ی بزرگ¬تر را با پیچ¬های مناسب وسیله (به طور مثال برای ام دی اف با پیچ¬های ام دی اف) در محل خود پیچ کنید.
پس از پیچ کردن قطعه¬ی بزرگتر، نوبت آن است که نازک¬ترین قطعه را به چهارچوب خود کشو متصل کنید. شیوه¬ی اتصال همان است، محل پیچ¬ها را تنظیم کنید، علامت بزنید و سوراخ کنید. سپس با پیچ¬¬های مناسب ببندید.
حالا در مرحله¬ی آخر تکه¬های جدا شده¬ی ریل را همان طور که آنها را از هم جدا نمودید، دوباره به هم وصل کنید. و بالاخره ریل¬های شما نصب شد! آنها آماده هستند که دسترسی راحتی به تمام فضای کشو برای شما فراهم آورند.

خرید اینترنتی ريل ساچمه ای

برای خرید ریل¬های ساچمه¬ای ابتدا نیاز دارید که مدل مورد نیاز خود را پیدا کنید. به طور کلی مدل¬های ریل¬های ساچمه¬ای در دو گروه دسته بندی می¬شوند:

  •  ریل های دو تیکه
  • ریل های سه تیکه

که ریل¬های سه تیکه برای مصارف روزمره و وزن¬های بالا کاربرد دارد و ریل-های دو تیکه برای مصارف تزئینی و کم تر مورد استفاده قرار میگیرد.
این ریلها بسته به اندازه¬ی خود قیمت متفاوتی دارند. در بازارهای خانگی ریل¬های ساچمه¬ای دو تیکه و سه تیکه ب اندازه¬های ۵۵ سانتی، ۵۰ سانتی، ۴۰ سانتی تا ۲۵ سانتی موجود هستند.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279
تلگرام